Townhouse for sale in Javea / Xàbia, Alicante
Townhouse for sale in Javea / Xàbia, Alicante - 2
Ventavilla

Townhouse for sale in Javea / Xàbia, Alicante

Alicante

582.000 € EUR

3932 € /m²

4
Hab.
3
Baños
148
Superficie

property.description

Townhouse for sale in Javea / Xàbia, Alicante € 582,000 148 m2 4 3

Ubicación

Loading map...

Район и инфраструктура

Más propiedades de Particulares (Fotocasa)