Villa for sale in Altea, Alicante
Villa for sale in Altea, Alicante - 2
Ventavilla

Villa for sale in Altea, Alicante

Alicante

2.090.000 € EUR

6786 € /m²

5
Hab.
4
Baños
308
Superficie
1270
Parcela

property.description

Villa for sale in Altea, Alicante € 2,090,000 308 m2 5 4 1270 m2

Ubicación

Loading map...

Район и инфраструктура

Más propiedades de Particulares (Fotocasa)