Villa for sale in Altea, Alicante
Villa for sale in Altea, Alicante - 2
Ventavilla

Villa for sale in Altea, Alicante

Alicante

5.700.000 € EUR

6628 € /m²

5
Hab.
4
Baños
860
Superficie
1914
Parcela

property.description

Villa for sale in Altea, Alicante € 5,700,000 860 m2 5 4 1914 m2

Ubicación

Loading map...

Район и инфраструктура

Más propiedades de Particulares (Fotocasa)