Villa for sale in Altea, Alicante
Villa for sale in Altea, Alicante - 2
Ventavilla

Villa for sale in Altea, Alicante

Alicante

995.000 € EUR

5129 € /m²

4
Hab.
3
Baños
194
Superficie
378
Parcela

property.description

Villa for sale in Altea, Alicante € 995,000 194 m2 4 3 378 m2

Ubicación

Loading map...

Район и инфраструктура

Más propiedades de Particulares (Fotocasa)