Villa for sale in Altea, Alicante
Villa for sale in Altea, Alicante - 2
Ventavilla

Villa for sale in Altea, Alicante

Alicante

850.000 € EUR

4293 € /m²

3
Hab.
3
Baños
198
Superficie
930
Parcela

property.description

Villa for sale in Altea, Alicante € 850,000 198 m2 3 3 930 m2

Ubicación

Loading map...

Район и инфраструктура

Más propiedades de Particulares (Fotocasa)