Villa for sale in Altea, Alicante
Villa for sale in Altea, Alicante - 2
Ventavilla

Villa for sale in Altea, Alicante

Alicante

999.000 € EUR

2351 € /m²

6
Hab.
6
Baños
425
Superficie
1569
Parcela

property.description

Villa for sale in Altea, Alicante € 999,000 425 m2 6 6 1569 m2

Ubicación

Loading map...

Район и инфраструктура

Más propiedades de Particulares (Fotocasa)