Villa for sale in Altea, Alicante
Villa for sale in Altea, Alicante - 2
Ventavilla

Villa for sale in Altea, Alicante

Alicante

1.195.000 € EUR

3983 € /m²

4
Hab.
5
Baños
300
Superficie
856
Parcela

property.description

Villa for sale in Altea, Alicante € 1,195,000 300 m2 4 5 856 m2

Ubicación

Loading map...

Район и инфраструктура

Más propiedades de Particulares (Fotocasa)