Villa for sale in Altea, Alicante
Villa for sale in Altea, Alicante - 2
Ventavilla

Villa for sale in Altea, Alicante

Alicante

2.250.000 € EUR

5396 € /m²

5
Hab.
3
Baños
417
Superficie
12400
Parcela

property.description

Villa for sale in Altea, Alicante € 2,250,000 417 m2 5 3 12400 m2

Ubicación

Loading map...

Район и инфраструктура

Más propiedades de Particulares (Fotocasa)