Villa for sale in Altea, Alicante
Villa for sale in Altea, Alicante - 2
Ventavilla

Villa for sale in Altea, Alicante

Alicante

2.700.000 € EUR

1258 € /m²

8
Hab.
9
Baños
2147
Superficie
6315
Parcela

property.description

Villa for sale in Altea, Alicante € 2,700,000 2147 m2 8 9 6315 m2

Ubicación

Loading map...

Район и инфраструктура

Más propiedades de Particulares (Fotocasa)