Villa for sale in Calpe / Calp, Alicante
Villa for sale in Calpe / Calp, Alicante - 2
Ventavilla

Villa for sale in Calpe / Calp, Alicante

Alicante

849.000 € EUR

3192 € /m²

4
Hab.
5
Baños
266
Superficie
898
Parcela

property.description

Villa for sale in Calpe / Calp, Alicante € 849,000 266 m2 4 5 898 m2

Ubicación

Loading map...

Район и инфраструктура

Más propiedades de Particulares (Fotocasa)