Villa for sale in Calpe / Calp, Alicante
Villa for sale in Calpe / Calp, Alicante - 2
Ventavilla

Villa for sale in Calpe / Calp, Alicante

Alicante

850.000 € EUR

3184 € /m²

4
Hab.
3
Baños
267
Superficie
750
Parcela

property.description

Villa for sale in Calpe / Calp, Alicante € 850,000 267 m2 4 3 750 m2

Ubicación

Loading map...

Район и инфраструктура

Más propiedades de Particulares (Fotocasa)