Villa for sale in Javea / Xàbia, Alicante
Villa for sale in Javea / Xàbia, Alicante - 2
Ventavilla

Villa for sale in Javea / Xàbia, Alicante

Alicante

440.000 € EUR

4490 € /m²

3
Hab.
2
Baños
98
Superficie
400
Parcela

property.description

Villa for sale in Javea / Xàbia, Alicante € 440,000 98 m2 3 2 400 m2

Ubicación

Loading map...

Район и инфраструктура

Más propiedades de Particulares (Fotocasa)