Properties
About
Contact
+34 656 633 190
Agencies
Inmobres
Inmobres
ES
EN
136
Properties
1.203.386 €
Avg. price
+34 656 633 190
Properties
(136)
Page 11 of 12
All
Villa (136)
Apartment (119)
Clear filters
Sale
4
C
€2,499,000
€4,797/m²
Villa
·
45d
Villa in Jávea
5
7
521 m²
1659 m²
Jávea Pueblo
Inmobres
Sale
4
C
€2,565,000
€4,438/m²
Villa
·
45d
Villa in Jávea
4
4
578 m²
1244 m²
Jávea Pueblo
Inmobres
Sale
Best €/m²
3
C
€2,600,000
€3,714/m²
Villa
·
45d
Villa in Moraira
6
4
700 m²
1800 m²
Moraira
Inmobres
Sale
4
C
€2,601,500
€4,854/m²
Villa
·
45d
Villa in Benitachell
3
4
536 m²
1205 m²
Benitachell
Inmobres
Sale
4
C
€2,625,000
€4,773/m²
Villa
·
45d
Villa in Jávea
4
4
550 m²
700 m²
Jávea Pueblo
Inmobres
Sale
4
C
€2,690,000
€6,675/m²
Villa
·
45d
Villa in Altea
4
4
403 m²
1000 m²
Altea Pueblo
Inmobres
Sale
5
C
€2,850,000
€3,980/m²
Villa
·
45d
Villa in Benissa
4
4
716 m²
800 m²
Benissa Costa
Inmobres
Sale
5
C
€2,891,000
€4,843/m²
Villa
·
45d
Villa in Benitachell
4
5
597 m²
1054 m²
Benitachell
Inmobres
Sale
5
C
€3,479,000
€5,722/m²
Villa
·
45d
Villa in Benissa
5
5
608 m²
3959 m²
Benissa Costa
Inmobres
Sale
5
C
€2,995,000
€4,303/m²
Villa
·
45d
Villa in Benissa
8
7
696 m²
11448 m²
Benissa Costa
Inmobres
Sale
Best €/m²
4
C
€3,114,000
€4,044/m²
Villa
·
45d
Villa in Benitachell
3
5
770 m²
1338 m²
Benitachell
Inmobres
Sale
4
C
€3,410,000
€4,429/m²
Villa
·
45d
Villa in Benitachell
4
6
770 m²
1510 m²
Benitachell
Inmobres
←
1
...
9
10
11
12
→
Contact Inmobres
Send your inquiry and we'll get back to you
Properties map
Showing 254 properties on map