Properties
About
Contact
+34 656 633 190
Agencies
Inmobres
Inmobres
ES
EN
119
Properties
1.203.386 €
Avg. price
+34 656 633 190
Properties
(119)
Page 9 of 10
All
Villa (136)
Apartment (119)
Clear filters
Sale
7
C
€495,000
€4,853/m²
Apartment
·
45d
Apartment in Calpe / Calp
2
2
102 m²
Calpe Centro
Inmobres
Sale
7
C
€520,000
€4,333/m²
Apartment
·
45d
Apartment in Calpe / Calp
3
2
120 m²
Calpe Centro
Inmobres
Sale
7
C
€520,000
€8,000/m²
Apartment
·
45d
Apartment in Calpe / Calp
1
1
65 m²
Calpe Centro
Inmobres
Sale
7
C
€650,000
€6,311/m²
Apartment
·
45d
Apartment in Calpe / Calp
3
2
103 m²
Calpe Centro
Inmobres
Sale
7
C
€527,000
€4,466/m²
Apartment
·
45d
Apartment in Calpe / Calp
3
2
118 m²
Calpe Centro
Inmobres
Sale
7
C
€628,000
€4,984/m²
Apartment
·
45d
Apartment in Calpe / Calp
3
2
126 m²
Calpe Centro
Inmobres
Sale
7
C
€575,000
€6,053/m²
Apartment
·
45d
Apartment in Calpe / Calp
2
2
95 m²
Calpe Centro
Inmobres
Sale
7
C
€600,000
€6,250/m²
Apartment
·
45d
Apartment in Calpe / Calp
3
2
96 m²
Calpe Centro
Inmobres
Sale
7
C
€625,000
€5,734/m²
Apartment
·
45d
Apartment in Calpe / Calp
2
2
109 m²
Calpe Centro
Inmobres
Sale
3
C
€599,000
€3,941/m²
Apartment
·
45d
Apartment in Altea
4
3
152 m²
Altea Pueblo
Inmobres
Sale
7
C
€670,000
€7,444/m²
Apartment
·
45d
Apartment in Calpe / Calp
3
2
90 m²
Calpe Centro
Inmobres
Sale
7
C
€816,210
€6,137/m²
Apartment
·
45d
Apartment in Calpe / Calp
3
2
133 m²
Calpe Centro
Inmobres
←
1
...
7
8
9
10
→
Contact Inmobres
Send your inquiry and we'll get back to you
Properties map
Showing 254 properties on map