Properties
About
Contact
Agencies
Inmoluk
Inmoluk
Altea
7
Properties
648.571 €
Properties
(7)
Sale
€530,000
€6,023/m²
Apartment
·
9d
Apartament en venta
2
2
88 m²
Inmoluk
Sale
€595,000
€5,777/m²
Apartment
·
23d
Apartament en venta
3
2
103 m²
Inmoluk
Sale
€330,000
€3,438/m²
Apartment
·
40d
Apartament en venta
2
2
96 m²
Inmoluk
Sale
€1,145,000
€4,060/m²
Apartment
·
45d
Vilă en venta
3
3
282 m²
Inmoluk
Sale
€495,000
€3,511/m²
Apartment
·
45d
Vilă en venta
3
3
141 m²
Inmoluk
Sale
€950,000
€2,251/m²
Apartment
·
45d
Vilă en venta
4
4
422 m²
Inmoluk
Sale
€495,000
€4,670/m²
Apartment
·
45d
Casă în Șir en venta
106 m²
Inmoluk
Contact Inmoluk
Send your inquiry and we'll get back to you