Properties
About
Contact
+34 656 633 190
Agencies
Inmobres
Inmobres
ES
EN
255
Properties
1.203.386 €
Avg. price
+34 656 633 190
Properties
(255)
Page 10 of 22
All
Villa (136)
Apartment (119)
Sale
7
C
€475,000
€4,897/m²
Apartment
·
46d
Apartment in Calpe / Calp
2
1
97 m²
Calpe Centro
Inmobres
Sale
7
C
€479,000
€4,790/m²
Apartment
·
46d
Apartment in Calpe / Calp
2
2
100 m²
Calpe Centro
Inmobres
Sale
Best €/m²
7
C
€479,000
€2,722/m²
Apartment
·
46d
Apartment in Calpe / Calp
3
2
176 m²
Calpe Centro
Inmobres
Sale
3
C
€485,000
€3,849/m²
Apartment
·
46d
Apartment in Altea
3
2
126 m²
Altea Pueblo
Inmobres
Sale
7
C
€495,000
€4,853/m²
Apartment
·
46d
Apartment in Calpe / Calp
2
2
102 m²
Calpe Centro
Inmobres
Sale
7
C
€520,000
€4,333/m²
Apartment
·
46d
Apartment in Calpe / Calp
3
2
120 m²
Calpe Centro
Inmobres
Sale
7
C
€520,000
€8,000/m²
Apartment
·
46d
Apartment in Calpe / Calp
1
1
65 m²
Calpe Centro
Inmobres
Sale
7
C
€650,000
€6,311/m²
Apartment
·
46d
Apartment in Calpe / Calp
3
2
103 m²
Calpe Centro
Inmobres
Sale
7
C
€527,000
€4,466/m²
Apartment
·
46d
Apartment in Calpe / Calp
3
2
118 m²
Calpe Centro
Inmobres
Sale
7
C
€628,000
€4,984/m²
Apartment
·
46d
Apartment in Calpe / Calp
3
2
126 m²
Calpe Centro
Inmobres
Sale
7
C
€575,000
€6,053/m²
Apartment
·
46d
Apartment in Calpe / Calp
2
2
95 m²
Calpe Centro
Inmobres
Sale
7
C
€600,000
€6,250/m²
Apartment
·
46d
Apartment in Calpe / Calp
3
2
96 m²
Calpe Centro
Inmobres
←
1
...
8
9
10
11
12
...
22
→
Contact Inmobres
Send your inquiry and we'll get back to you
Properties map
Showing 254 properties on map